SZUKAJ PROJEKTU:

Oferta

Dbając o Naszych Klientów oferujemy szeroki zakres usług.

  1. Indywidualne projekty domów - jeśli wśród naszych propozycji nie znaleźli Państwo swojego wymarzonego projektu domu to chętnie zaprojektujemy dom, który będzie odpowiadał na potrzeby wszystkich jego domowiników.
  2. Wprowadzanie zmian do projektów - nie każdy projekt domu w pełni może spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Dlatego też, proponujemy usługę nanoszenia zmian do wybranego projektu, według Państwa oczekiwań. Po wstępnej konsultacji z naszym architektem przygotujemy wycenę na zaproponowany zakres zmian.
  3. Adaptacja projektów - świadczymy usługi w dziedzinie adaptacji naszych projektów domów. Działamy na terenie powiatu wrocławskiego, nowosądeckiego, warszawskiego.
  4. Nadzór budowlany - na terenie powiatu wrocławskiego, jeleniogórskiego, częstochowskiego nasi wykwalifikowani kierownicy budowy poprowadzą Państwa przez trudny proces budowy, tak aby budowa nowego domu była radością i przyjemnością dla całej rodziny, a Państwo zaoszczędzili czas i pieniądze.
  5. Projekty wnętrz - zapewniamy swoim Klientom profesjonalną obsługę w zakresie projektowania wnętrz. W naszych projektach łączymy najlepsze rozwiązania, gust i oczekiwania Klienta oraz założony budżet.
  6. Projekty ogrodów

Zapraszamy do współpracy

 
 
 
Multimedia Studio - projektowanie stron www