SZUKAJ PROJEKTU:

Jak zamówić projekt

Prosimy o skorzystanie z dogodnej dla Państwa formy zamówienia:

  • telefonicznie pod numerem telefonu 664 957 142664 957 142  (w godz. 8:00 do 16:00)
  • wysyłając email: zamowienia@pracowniakoncept.com
  • Bezpośrednio z naszej strony internetowej wypłniając formularz zamówienia
  • Można również umówić się na odbiór osobisty projektu w siedzibie firmy przy ul. Wolfkego 46 we Wroclawiu (w terminie dogodnym dla klienta, w godzinach pracy biura)

Aby złożyć zamowienie poprzez naszą stronę skorzystaj z przycisku ZAMAWIAM PROJEKT.

Każde zamówienie złożone przez internet potwierdzane jest mailowo w ciągu 48 godzin. Opracowania dodatkowe (np. kosztorys) zamawiamy tym samym formularzem. Zamówienia składane po godz. 13:00 w piątek lub przed niem ustawowo wolnym od pracy są potwierdzane w następnym dniu roboczym. Czas realizacji zamówienia od momentu potwierdzenia do otrzymania przesyłki wynosi 2 do 3 dni roboczych. W przypadku projektów nowych okres ten może być dłuższy - w celu sprawdzenia przybliżonego terminu skontaktuj się z Pracownią.

Formularz krok po kroku:

1. Wybierz wersję projektu (zaznacz wersja podstawowa lub lustrzana).

2. Wybierz interesujące Cię elementy zamówienia (możesz wybrać jedno lub  kilka opracowań).

3. Wpisz dane inwestora - Inwestorem jest osoba ubiegająca się o pozwolenie na budowę (najczęściej jest to właściciel działki). Wprowadzone tutaj informacje znajdą się na stronie tytułowej projektu i zgodzie na adaptację.

4. Wpisz dane do wysyłki - jeżeli aders wysyłki jest taki sam jak adres inwestora to zaznacz tylko pole "adres inwestora".

5. Wybierz formę płatności - wybrana forma płatności determinuje koszt przesyłki kurierskiej, która wynosi odpowiednio:

  • płatność za pobraniem - 43 zł (płatne kurierowi przy odbiorze),
  • płatność przeleweem - 40 zł

Przy wyborze płatności przelewem, zmówienie jest realizowane po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na adres e-mail Pracowni lub po zaksięgowaniu kwoty na koncie firmowym.

6. Wybierz formę odbioru - wysyłka zamówień realizowana jest kurierem Poczty Polskiej (POCZTEX). Odbiór osobisty jest możliwy we Wrocławskiej siedzibie firmy.

7. Informacje dodatkowe - tutaj wpisuje się uwagi związane z zamówieniem, jak również zmiany jakie chcesz wprowadzić w projekcie. a które wykraczają poza standardowy zakres zmian.

8. Akceptacja regulaminu - przed wysłaniem zamówienia należy przeczytać i zaakceptować regulamin zakupu.

9 Wyslij zamówienie - po pomyślnym wysłaniu zamówienia powinieneś otrzymać e-mail potwierdzający zamówienie ze wszystkimi wpisanymi przez ciebie danymi. Jeżeli nie otrzymasz takiego maila w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia skontaktuj się z Pracownią.

 

 
 
 
Multimedia Studio - projektowanie stron www